Regulamin Promocji

Nowi podatnicy przy zakupie kasy fiskalnej w sieci dystrybucji firmy Syriusz otrzymują bezpłatnie:

  • wersję podstawową oprogramowania do gabinetu PPM - Prywatna Praktyka Medyczna.
  • bezpłatny abonament na UAKTUALNIENIA oprogramowania PPM ważny do 31-go grudnia 2011r.

Okres trwania promocji: Od 2011-02-15 do 2011-12-31

Beneficjenci promocji: Nowi podatnicy którzy zakupią kasę fiskalną w dealera Elzabu w okresie promocyjnym. Zakupiona kasa fiskalna musi pochodzić z dystrybucji firmy Syriusz i być oznaczona naklejonym na opakowaniu kuponem promocyjnym.

Informacje techniczne:

  1. Informacja o programie: www.ppm.syriusz.eu ; www.gabinet.syriusz.eu Tam też można pobrać instrukcję obsługi, ulotkę oraz instalator programu PPM.
  2. Dystrybucja: pobrane instalatora programu PPM i instrukcji obsługi za pośrednictwem Internetu z naszego portalu. Po zainstalowaniu oprogramowanie pracuje w wersji DEMO, jest wprowadzone ograniczenie na ilość pacjentów i ilość wizyt.
  3. W dowolnej chwili można pobrać z naszego portalu kod licencji. Aby otrzymać kod licencyjny należy poprzez Internet dokonać rejestracji podając numer seryjny zakupionej kasy. Portal sprawdza czy kasa o podanym numerze seryjnym jest objęta promocją i odsyła kod licencyjny.
  4. Kasy podlegające promocji będą oznaczone naklejonym na opakowaniu kuponem promocyjnym informującym, że ten egzemplarz kasy fiskalnej premiowany jest bezpłatnym programem PPM.
  5. Informacja o darmowym oprogramowaniu PPM dla lekarzy którzy zakupią kasy fiskalne w naszej sieci dystrybucji jest zamieszczana we wszystkich biuletynach lekarskich OIL ukazujących się na naszym terenie dystrybucji od lutego do maja br. (reklama na okładkach biuletynu).