Drukarki fiskalne

Oferujemy szereg modeli kas fiskalnych różnych firm, poniżej znajduje się ich lista.

Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera F E

ELZAB Mera F E

ELZAB Mera F E to pierwsza drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla aptek i placówek medycznych.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera EFV TFT, grafit

ELZAB Mera EFV TFT, grafit

ELZAB Mera EFV to drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera E

ELZAB Mera E

ELZAB Mera E to pierwsza drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera EFV

ELZAB Mera EFV

ELZAB Mera F ELZAB Mera EFV to drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów, obcinacza i zindywidualizowanych wydruków niefiskalnych.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera F grafit

ELZAB Mera F grafit

Drukarka fiskalna ELZAB Mera F [kod: 00139] dedykowana jest do pracy w aptekach. Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera F jasna

ELZAB Mera F jasna

Drukarka fiskalna ELZAB Mera F [kod: 00134] dedykowana jest do pracy w aptekach. Ze względu na małe pole podstawy, proporcje i zwartość obudowy jest szczególnie polecana do aranżacji kompaktowych stanowisk POS.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera, grafit

ELZAB Mera, grafit

ELZAB Mera [kod: 00138] to pierwsza drukarka ELZABu dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Mera, jasna

ELZAB Mera, jasna

ELZAB Mera [kod: 00133] to pierwsza drukarka ELZAB dedykowana dla supermarketów i miejsc, które wymagają solidnego mechanizmu drukującego, dużej szybkości wydruku paragonów i dłuższych niż standardowe rolek papieru.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Omega

EELZAB Omega

ELZAB Mera F E to pierwsza drukarka ELZABu z elektronicznym zapisem kopii paragonów dedykowana dla aptek i placówek medycznych.
Miniatura Drukarka fiskalna ELZAB Omega F

ELZAB Omega F

ELZAB Omega F [kod: 00129] to jednobryłowa drukarka fiskalna szczególnie powszechnie spotykana w aptekach. Zastosowany w drukarce ELZAB Omega F wyświetlacz znajduje się na górnej, skierowanej do klienta ścianie drukarki.
Zestaw mobilny Elzab Partner VAN

Elzab Partner VAN

Elzab Partner VAN przeznaczony jest dla osób pracujących w terenie. Zapewnia doskonałą logistykę, optymalizuje czasy dostaw, ułatwia raportowanie sprzedaży, zwiększa zadowolenie klienta dzięki kompleksowej obsłudze na miejscu, w sklepie.